Tuesday
2018-11-13
11:39 PM
Main
For clients - Forum
L2Kiberia Welcome Guest | RSS Registration
Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Forum section » For clients » For clients
For clients
rotoDate: Tuesday, 2008-09-30, 3:00 PM | Message # 1
Admin
Group: Administrators
Status: Offline
Here you can put comment for the server.Enjoy! hello

dakataDate: Tuesday, 2008-10-14, 9:17 PM | Message # 2
Private
Group: Users
server Hellbound ?

rotoDate: Wednesday, 2008-10-15, 8:09 AM | Message # 3
Admin
Group: Administrators
Quote (dakata)
server Hellbound ?

yes

UliusDate: Monday, 2008-10-20, 11:02 PM | Message # 4
Private
Здравейте,
като гледам тук трябва да се постват мнения за сървъра.Еми какво да ви кажа първо се учудих като в pagan temple преди имаше телепорт.Да ама след като аз го използвах няколко пъти уместно и по този начин примерно не можеха да ме убият защото непрекъснато се телепортирах Gm видя какво става и естествено махна телепорта. smile След тва почнах да се телепортирам като използвах /unstuck защото беше 5 секунди.Да ама като че ли GM пак не го беше предвидил и за това като почнах пак да се телепортирам когато си искам естествено в движение GM увеличи времето и за unstuck някъде на 20 секунди.Да ама какво да се прави аз пак измислих начин да се телепортирам когато си искам - зимах си blessed scroll of escape(в някой сървъри даже се продават в GM shop).Пак неподготвен и в движение GM изтри от сървъра blessed scrolls of escape.Все пак му трябваше време де - да се усети.Стана ми интересно че Gms така лесно се манипулират индиректно да правят промени на сървъра заради играчи smile .
Убивам си аз в start zone и изведнъж на GM тва не му харесва и ме вкарва в затвора.Да ама никъде не пише че е забранено - как дори и нов играч да разбере че там не се убива.Естествено веднага след като бях вкаран в затвора въведоха като стартово съобщение че е забраненое да се убива в start zone (нищо че там има гардове и те си убиват PK).Но го въведоха след като вече бях вкаран в затвора.Преди 4-5 дена убих един играч на мястото дето са NPCтата в pagan temple - е той се оказа познат на GM и веднага бях вкаран в затвора защото това вече го нарекоха "safe zone" - нищо че предишния ден всеки си убиваше там (PK) без проблеми.Но понеже тоя човек дето убих е приятел с GM(както самият той ми каза) -като го убих естествено тази зона вече е забранена - и аз пак в затвора.Естествено никъде преди това (както и след случката не е отбелязано че тази зона е забранена за убиване-а има и гардове даже ти си умираш).Та ми е забавно като си припомням тея неща - да не кажа смешно ми е от тези неадекватни реакции - както със телепортите така и със зоните забранение за убиване.Също нещо доста смешно -е че всеки уважаващ себе си сървър има правила-тези правила са написани или във форума - или на специални плочи които се поставят в различните градове и във farm zones.A може и на двете места да съществъват правилата (и в сървъра и във форума).Тук няма написани правила XD
Да не говорим че на моменти GM подпира определени играчи понеже имат явно пристрастия към тях - като например към едно скромно момче -Deathexecution.Примерно аз говоря за него - реални неща - а след няколко реплики в чата веднага чат бан - нищо де и на това му намерих цаката да продължа да говоря с други герои.Друг пример е подпиране на играчи беше по отдавна - аз се се измъквам на един играч и не може да ме убие - да ама се помоли на човека на GM да бъда телепортиран до самия играч - не щещ ли тва стана - телепортира ме GM за да ме напдне играча.Освен това като гледам - за да работи добре един сървър и да има комуникация с хората който не могат да говорят български се изисква GMs да може да говори горе долу добре английския - е тука като гледам и по сайта и по чата на сървъра тва е проблем за тези GMs (много правописни и граматични грешки).Сега като гледам - може би защoтo момчето deathexecution е доста близко с Gms и доста се е ядосал че казвам иситини за него от релания му живот сега съм баннат (акаунта) и освен това замъка даже са го зели от моя клан и сега пак не е на никой.Само че пак неадекватна реакция на Gms - да баннат акаунт точно 1-2 дена след wipe на сървъра (в героя няма нищо ценно biggrin ) освен това даже Gm да отнеме замъка - нищо че само 4 дни по късно и без това ще го загубя biggrin .На мен не ми пука особено но на вас уважаеми Gms дано ви пука за сървъра smile .Но да завъша с нещо положително сега като гледам Gms са трима - преди бяха най много - към 5 поне средно се пада на всеки 4-5 човека по един GM smile
Поздрави от мен.

Message edited by Ulius - Monday, 2008-10-20, 11:28 PM

NksTheOneDate: Sunday, 2008-11-23, 4:49 PM | Message # 5
Private
Sorry if i m out of discusion,and generaly out of topic,but i think Leo you should check the Npcs for sieges..there arent anywhere..i think you know that and u will fix it smile

No Pain No Gain

Forum » Forum section » For clients » For clients
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2018Make a free website with uCoz